У Кремлі відмовилися коментувати заяву Пригожина про виведення "вагнерівців" із Бахмута

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати заяву голови ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина про виведення своїх підрозділів із Бахмута 10 травня через нестачу боєприпасів.  Про це пишуть російські ЗМІ.

"Зрозуміло, ми бачили його (заяву) у засобах масової інформації, але я не можу це коментувати, тому що це стосується ходу спеціальної військової операції", - заявив Пєсков.

Він також повідомив, що атака українських безпілотників на Кремль може бути однією з тем наради путіна із постійними членами Ради безпеки.

Як повідомлялося раніше, голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що виводить свої підрозділи з Бахмута 10 травня.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті