У Кремлі відмовилися коментувати заяву Пригожина про виведення "вагнерівців" із Бахмута

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати заяву голови ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина про виведення своїх підрозділів із Бахмута 10 травня через нестачу боєприпасів.  Про це пишуть російські ЗМІ.

"Зрозуміло, ми бачили його (заяву) у засобах масової інформації, але я не можу це коментувати, тому що це стосується ходу спеціальної військової операції", - заявив Пєсков.

Він також повідомив, що атака українських безпілотників на Кремль може бути однією з тем наради путіна із постійними членами Ради безпеки.

Як повідомлялося раніше, голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що виводить свої підрозділи з Бахмута 10 травня.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті