У Кремлі переживають за виховання російських дітей, які вважають за краще гратися закордонними іграшками

Перший заступник керівника Адміністрації Президента РФ Сергій Кирієнко хвилюється за виховання російських дітей, які вважають за краще гратися закордонними іграшками. Про це він розповів на засіданні оргкомітету конкурсу «Рідна іграшка».

«Із 30 найбільш продаваних у Росії іграшок немає жодної російської», - поскаржився путінський політик. Виявляється, батьки купують своїм дітям іграшки з Японії, США, Німеччини та інших «недружніх країн».

«Ми не можемо довірити виховання наших дітей комусь іншому... Це починається з такої, здавалося б, несерйозної теми, як іграшки», - закликав він наростити випуск вітчизняних товарів для дітей

Провести конкурс «Рідна іграшка» наказав Путін. Природно, «спираючись на традиційні духовні та моральні цінності».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті