У Кремлі нічого не знають і чекають роз'яснень щодо заяви Джея Ді Венса про прорив у переговорах щодо припинення війни в Україні

"Я не зовсім, чесно кажучи, маю інформацію, що мається на увазі. Але в публічному режимі навряд чи можна займатися врегулюванням такої складної проблеми. Але, з іншого боку, напевно, з часом ми отримаємо якісь роз'яснення", - розповів російським ЗМІ речник Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи заяву віце-президента США Джея Ді Венса про те, що на переговорах щодо України було досягнуто прориву, як заявив 

«Прорив, якого, як я відчуваю, ми досягли, полягає в тому, що всі питання тепер обговорюються відкрито», - сказав Венс в інтерв'ю виданню Unherd.

Як писав «ОстроВ», політолог Ігор Чаленко вважає, що Путін обрав стратегію затягування і гальмування, тому переговори фактично зайшли в глухий кут.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті