У Кремлі дали зрозуміти, що офіційного звернення щодо міжнародного розслідування катастрофи російського військового Іл-76 не буде 

У Кремлі дали зрозуміти, що офіційного звернення щодо міжнародного розслідування катастрофи російського військового Іл-76 не буде. Це випливає із заяви прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

У середу Володимир Путін заявив, що він попросив приїхати в Росію міжнародних експертів для проведення розслідування цієї катастрофи. "Охочих з інших країн приїхати для розслідування теракту щодо ІЛ-76 поки що немає", - поскаржився він. 

"Президент відкрито, публічно вчора заявив, що ми готові на міжнародне розслідування і ми в ньому зацікавлені", - прокоментував цю заяву спікер Кремля. Однак, судячи з усього, усною заявою Путіна "запрошення" міжнародних експертів і обмежилося - офіційних звернень немає. "Тепер ми чуємо від європейців голоси, що давайте папір, без паперу нічого розглядати не будемо", - дав зрозуміти Пєсков, що "паперу" немає і не буде.

Раніше він заявляв, що РФ згодна на міжнародне розслідування катастрофи Іл-76 у Бєлгородській області за умови, що "розслідуватимуть злочини Київського режиму".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті