У Краснодарському краї горить нафтобаза після атаки безпілотників

За повідомленнями російських ЗМІ, у ніч проти 5 лютого атаковано нафтобазу ТОВ "Албашнафта" в Краснодарському краї РФ.

Станом на 6 ранку пожежа не загашена.

Місцева влада регіону повідомила, що "уламки БПЛА впали на резервуар з незначними залишками нафтопродуктів". Щоправда, до гасіння вогню залучено 55 осіб та 19 одиниць техніки.

Як сказано на сайті компанії, ТОВ "Албашнафта" - "підприємство, що динамічно розвивається, основним видом діяльності якого є виробництво нафтопродуктів". Це "єдине нафтопереробне підприємство біля Канівського району Краснодарського краю".

Як повідомлялося раніше, нафтобазу в Тульській області атакували дрони ГУР.

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті