У Краснодарі під час пробіжки застрелили капітана, який винен в ракетному ударі по Вінниці

У Краснодарі вбито заступника начальника міського відділу з мобілізаційної роботи і капітана другого рангу Станіслава Ржицького. Про це повідомляють росЗМІ 10 липня. 

За інформацією телеграм-каналів, Ржицький був убитий під час ранкової пробіжки. Йому кілька разів вистрілили в спину і груди. Підозрюваний, як стверджується, зник. 

Ржицький - капітан другого рангу. Він командував підводним човном "Краснодар". Як випливає з бази сайту "Миротворець", Ржицький "бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну". Він зазначений як командир підводного човна "Алроса" Чорноморського флоту. Цей підводний човен озброєний ракетами "Калібр", і випускав ракети по українським містам, зокрема, по Вінниці, що призвело до  численних людських жертв. 

Пізніше інформацію про загибель Ржицького підтвердили в адміністрації Краснодара, Джерело ТАСС у правоохоронних органах також підтвердило факт убивства.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті