У Краматорську та Дніпрі під час повітряної тривоги було чути вибухи

У неділю, 5 березня, мешканці Краматорського району Донецької області почули кілька вибухів. Там оголошено сигнал повітряної тривоги. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За його словами, два звуки вибухів було чути у Краматорську та прилеглих населених пунктів. У зв'язку з тим, що в області оголошено повітряну тривогу - мешканцям радять пройти в укриття.

Окрім цього звуки вибухів було чути у передмісті Дніпра. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали. Однак офіційно інформація щодо вибухів станом на 23:00 - не підтверджена.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті