У Краматорську перейменували парк Пушкіна на Family Park, а також змінили назви понад 300 вулиць та провулків

У прифронтовому Краматорську в Донецькій області в межах дерусифікації й деколонізації перейменували понад 300 вулиць і провулків, а також міський парк імені Пушкіна. Про це повідомила Краматорська МВА на своєму сайті.

"У Краматорську в межах дерусифікації та деколонізації виконано перейменування 307 вулиць, провулків й міського парку", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що парк Пушкіна перейменували на Family Park. Щодо вулиць – тепер у місті з'являться вулиці Володимира Вакуленка, Сергія Кульчицького, Степана Чубенка, Олександра Птиці, Героїв "Азовсталі" тощо.

Раніше повідомлялось, що в Києві "дерусифікували" ще 16 вулиць і площ.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті