У Краматорську від рашистського удару загинула жінка, рятувальники розбирають завали, під ними, ймовірно, перебувають люди

На місці рашистського удару по Краматорську іде рятувальна операція станом на 23:00 17 лютого. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм.

"Рятувальники ДСНС розбирають завали будинків — за попередньою інформацією, там можуть перебувати три особи. Представники міської адміністрації опитують місцевих жителів, щоб якомога швидше задовольнити нагальні потреби - передусім йдеться про будматеріали для перекриття пошкоджених будинків", - написав Філашкін.

"Стало відомо про одну загиблу людину в Краматорську", - зазначив він пізніше. 

Зазначається, що рятувальники витягнули з-під завалів тіло жінки 1977 року народження. Ймовірно, ще 2 людини перебувають під завалами.

Філашкін уточнив, що росіяни завдали трьох ракетних ударів по Краматорську близько 20 години. Одна з ракет поцілила у приватний сектор - зруйновано два будинки, пошкоджено ще щонайменше 23.

Раніше повідомлялось, що вибухи лунають у Краматорському районі, у Слов'янcьку горить школа.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті