У Краматорському районі чоловіки намагалися розібрати артснаряд - один загинув, інший поранений

У селі Молочарка Краматорського району Донеччини внаслідок детонації ВНП загинув чоловік. Ще одна людина поранена, - повідомила пресслужба ДСНС 12 лютого.

"Подія сталася поблизу с. Молочарка Краматорського району. Попередньо, чоловіки намагались розібрати артилерійський снаряд. В результаті вибуху один чоловік 1993 р.н. загинув на місці, інший госпіталізований до лікарні", - йдеться у повідомленні.

"Памʼятайте: якщо ви натрапили на боєприпас не намагайтеся його розібрати чи переміщати! Негайно поверніться тим самим шляхом назад і викличте рятувальників за номером "101"!", - закликають надзвичайники.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті