У Костянтинівці та навколишніх селах "декомунізували" ще понад 170 вулиць і провулків

Понад 170 вулиць і провулків отримали нові назви у Костянтинівській громаді на Донеччині в рамках декомунізації та дерусифікації. Про це йдеться в розпорядженні голови МВА, опублікованому на сайті міської адміністрації.

Питання зміни назв вулиць опрацювали виконавчі органи влади та міська топонімічна комісія. Члени комісії врахували підсумки електронних консультацій із громадськістю на платформі E-Dem, пропозиції від жителів міста і рекомендували до перейменування 176 вулиць та провулків у Костянтинівці, селах Предтечине, Червоне, Стінки, Молочарка, Миколаївка та інших.  

У самому місті пр-т Ломоносова став пр-том Свободи, вул. Леваневського - вул. Степана Бандери, вул. 13-ти розстріляних - вул. Володимира Вернадського.

Чотири вулиці отримали назви на честь загиблих військових із Донеччини - Михайла Савчука, Сергія Ісаєва, Кирила Вініченка та Віталія Забабуріна.

Ще одній присвоїли ім'я Дмитра Чернявського, активіста ВО "Свобода", убитого в березні 2014-го в Донецьку.

З повним переліком адрес можна ознайомитися за посиланням. В розпорядженні також йдеться, що переголосувати за нові пропозиції по вулиці Чайковського можна на платформі E-Dem до 24 квітня. Ця вулиця відправлена на доопрацювання.

Військова адміністрація пропонує 6 варіантів нової назви для неї - О. Кобилянської, П. Тичини, В. Нестайка, І. Багряного, І. Піддубного, Л. Каденюка.

Як повідомлялося, у Дружківці та Новогродівці на Донеччині завершили дерусифікацію вулиць і провулків.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті