У Костянтинівці під обстрілами залишається близько 5000 людей - ОВА

"Про це на онлайн-брифінгу 5 листопада сказав представник Донецької ОВА Дмитро Петлін", - повідомляє Укрінформ.

"У самій Костянтинівці залишається близько 5 000, а у громаді трошки більше – десь 5200 осіб. Це дані, які надають місцеві органи влади. З Костянтинівки спецтранспортом ще є поодинокі евакуації… Логістика тяжка, все прострілюється, але це ще не Покровськ і не Мирноград", - сказав Петлін.

В ОВА зазначили, що на сьогодні більше ніж 10 людей, яких вивезли саме з Костянтинівки, зареєструвалися у двох транзитних евакуаційних пунктах – у місті Павлоград Дніпропетровської області та у місті Лозова Харківської області.

Як повідомлялося, місто Костянтинівка в Донецькій області, яке щодня піддається російським обстрілам, практично знищене.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті