У контексті викрадення українських дітей: білоруський пропагандист пообіцяв депутатам Європарламенту, що "їхні трупи зґвалтують емігранти"

Білоруський пропагандист Григорій Азарьонок на білоруському державному каналі 24 липня прокляв депутатів Європарламенту, передрік їм жахливі смерті та не менш жахливі перспективи після смерті.

"І емігранти зґвалтують ваші трупи", - так Азарьонок закінчив "пророкування".

На початку свого монологу пропагандист сказав, що це його відповідь на резолюцію Європарламенту щодо викрадення українських дітей.

Раніше повідомлялося, що Кулеба закликав МКС видати ордер на арешт голови Червоного Хреста Білорусі Шавцова, який зізнався в депортації українських дітей.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті