У командуванні ВМС запевнили, що Керченський міст буде зруйнований

Керченський міст буде зруйнований, питання полягає лише в тому, якого ступеню руйнувань зазнає незаконна «прибудова» до Криму. Про це в ефірі телемарафону сказав речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук, пише Укрінформ.

«Ми неодноразово казали про це відверто, про це казав наш Президент України, що ця незаконна прибудова до нашого Криму має бути зруйнована. І одного дня ви вкотре почуєте новини про те, що міст виведено з ладу. Питання в тому, який буде ступінь цього пошкодження. І, звісно, ми будемо робити все можливе для того, щоб його там більше не було. Для росіян він має зараз може навіть більше символічний характер. Фактично використовувати його для військової логістики вони вже не можуть після отриманих пошкоджень. На ньому залишається енергетична гілка, яка заходить у Крим. Але здебільшого міст використовується саме пересічними росіянами, які незаконно відвідують український Крим», - повідомив Плетенчук.

Він також додав, що російське керівництво тому й ухвалило рішення побудувати альтернативний залізничний шлях з Ростова-на-Дону до Криму суходолом, оскільки знає, що міст не буде функціонувати. 

Відповідаючи на питання щодо намірів росіян побудувати до Криму підводний тунель, речник зазначив, що це маловірогідно.

«Жодних підтверджених дій з цього приводу ми не маємо, і це не просто складний проєкт, це проєкт, який маловірогідно реалізувати», - сказав Плетенчук.

Як повідомлялося, 3 квітня The Guardian із посиланням на джерела в ГУР повідомило, що Головне управління розвідки Міноборони України готує третій удар по Кримському мосту, що сполучає територію РФ з тимчасово окупованим Кримом.

Восени 2023 року російська влада заявила про початок будівництва залізниці, яка має зʼєднати Ростов-на-Дону з Кримом. Тоді повідомлялося, що будівництво нібито вже розпочалося «з боку Донецька».

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті