У КМДА уточнили, де саме обвалилася стіна у Києві

У Печерському районі столиці під час ремонту підпірної стіни для утримання ґрунту на вул. Лютеранська, 7/10 стався обвал. Один із робітників загинув, другий – доставлений у лікарню з травмою Про це повідомляє КМДА у Телеграм.

"Як пояснили в Печерській РДА, що виступає замовником ремонтних робіт, під час виконання робіт із капітального ремонту підпірних стін житлового будинку для утримання ґрунту на вул. Лютеранській, 7/10, одна зі стін обвалилася. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група. Також проводяться роботи з розбору завалів", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, 11 грудня в Печерському районі Києва при проведенні ремонту опорної стіни для утримання ґрунту стався обвал, внаслідок чого один чоловік загинув. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті