У КМДА розказали, коли відновиться рух, зупинений вналідок руйнування Дегтярівського мосту, і хто несе відповідальність за проведення робіт

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що рух транспорту, призупинений через руйнування Дегтярівського мосту, планують відновити до ранку 2 жовтня. Про це йдеться в Телеграм-каналі КМДА 30 вересня.

"Рух транспорту на ділянці вул. Олександра Довженка планується відновити до 05:00 2 жовтня", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що під час надзвичайної ситуації на Дегтярівському шляхопроводі поранених та загиблих немає.

У "Київавтодорі" зазначили, що відповідальність за проведення робіт на об’єкті несе безпосередньо підрядник. Усі служби працюють на місці інциденту, вживаються заходи для ліквідації наслідків. 

Раніше повідомлялось, що в Києві розвалився Дегтярівський міст на Шулявці.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті