У Каннах домовилися про постпродакшн в Україні для кількох міжнародних кінопроєктів

В Українському національному павільйоні 16 травня відбувся захід з нагоди Дня вишиванки, під час якого кіномитці провели переговори про постпродакшн в Україні для кількох міжнародних кінопроєктів. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Захід з нагоди Дня вишиванки відвідали режисери Мстислав Чернов і Хлої Чжао, українська учасниця Євробачення-2024 Jerry Heil, директор Європейської кіноакадемії Маттео Воутер Кнол та понад 100 представників міжнародної кіноіндустрії.

На заході були проведені переговори з представниками Берлінського міжнародного кінофестивалю про підтримку України на майбутніх кінофестивалях, домовленості про постпродакшн в Україні для кількох міжнародних кінопроєктів.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті