У Калузькій області РФ проведуть молебні "про дарування шлюбу"

У Калузькій області РФ проведуть молебні "про дарування шлюбу". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Показово, що на релігійний захід юнаків і дівчат, а також їхніх батьків, запрошують світські чиновники.  

Молебень про "влаштування подружнього життя" в неділю пройшов у Калузі, а найближчими днями пройде по всій області. Передбачається, що під час колективної молитви "за традиційні сімейні цінності" священики допоможуть молоді "зрозуміти істинний сенс шлюбу". 

Як повідомлялося раніше, президент РФ поставив завдання терміново підвищити народжуваність. З цією метою він оголосив 2024 рік "Роком сім'ї". Російські чиновники різних рівнів регулярно звітують про проведені "для зміцнення сім'ї" заходи.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті