У Кадіївці школярів на класних годинах окупанти лякають перспективою бути "завербованими" і сісти до в'язниці за "екстремізм"

Школярів в окупованій з 2014 року Кадіївці Луганської області на класних годинах лякають відповідальністю за "екстремізм і тероризм" у тому разі, якщо їх "завербують". Відповідні класні години проводять у школах міста, зокрема, у школі №28 вони тривали цілий тиждень. Про це повідомила окупаційна адміністрація міста у своєму Телеграм-каналі 26 січня. 

"Как не быть завербованным. Ответственность за террористическую и экстремистскую деятельность", - так називається один з інформаційних плакатів, за яким навчають дітей.

При цьому з "вербувальниками" і "терористами" вчать асоціювати українців.

Ілюстрація на ньому наочно демонструє, що "завербованим" загрожує тюрма. 

Самі окупанти називають такі класні часи "обговоренням правил інформаційної безпеки". 

Раніше повідомлялося, що всю літературу та наочність українською мовою в навчальних закладах Луганщини окупанти визнали "неприпустимою" і такою, що підлягає вилученню.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.10.2025
01:00

"Кремль зазнав поразки": Володимир Фесенко про вибори в Молдові та перспективи реінтеграції Придністров’я

Перемога проросійських сил у Молдові була б вагомим аргументом для тих європейських політиків, які виступають проти розширення ЄС. І це, безумовно, зіграло б проти і європейської інтеграції Молдови, і проти європейської інтеграції України
Світ
30.09.2025
12:38

«Чиї ресурси вичерпаються раніше, той і програє». Російські ЗМІ про Україну

«З іншого боку, чому б і не використовувати Лукашенка в цьому питанні - адже він наш військовий союзник, хоча безпосередньо і не бере участі в російсько-українському конфлікті. Підходить для посередницької місії як ніхто інший».
Донбас
28.09.2025
20:02

Донецьк продовжує фестиваліти і фантазувати про досягнення «русского мира». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Інформаційне поле окупованої Донеччини минулого тижня було густо засіяне повідомленнями і репортажами з численних фестивалів, значна частина з яких гучно називалася «міжнародними...». Найважливішим мистецтвом для жителів Донецької області залишалося...
Всі статті