У Кабміні заявили, що українська "оборонка" за 2023 рік виросла в шість разів

Українська оборонна промисловість за 2023 рік виросла у шість разів, і більше половини цих спроможностей вже законтрактовані. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на форумі "Україна. Рік 2024".

"Минулого року наша оборонка виробила втричі більше, ніж за 2022 рік. Наші спроможності за 2023 рік ще в шість разів більші за минулий рік. Ми маємо близько половини цих спроможностей законтрактованими на 2024 рік. Працюємо разом з Міністерством оборони, Силами оборони на подальшу контрактацію", - заявив міністр.

Він зазначив, що загалом українська оборонна промисловість складається з 500 підприємств, які працюють над конструювання, ремонтом, виробництвом і обслуговування всього, що працює на українську армію. За словами Камишіна, це близько 400 приватних компаній та 100 - державних.

Міністр стратегічних промисловостей додав, що минулого року Україна наростила виробництво боєприпасів, почали з'являтися нові позиції. Цього року Україні теж нарощує виробництво снарядів.

За словами  Камишіна, на озброєнні української армії вже десятки дронів вітчизняного виробництва. Йдеться не лише про безпілотні літальні апарати, але й про надводні дрони.

Нагадаємо, Камишін на Мюнхенській конференції закликав НАТО закупити мільйон дронів українських виробників. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті