У Кабміні вирішили, що для отримання українського громадянства треба буде скласти іспити з історії та Конституції

Для набуття громадянства України потрібно скласти іспити з історії та знання основ Конституції. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки

Як зазначається, це рішення стосується іноземців; осіб без громадянства та тих, хто набув громадянство, але має право протягом двох років скласти іспит (це пов'язано з відтермінуванням у зв'язку з проходженням військової служби за контрактом, визначних заслуг перед Україною тощо).

"Реалізація проведення іспитів потребує подальшого ухвалення та впровадження низки наказів та положень, організаційних заходів, наразі ухвалено лише принципове рішення", - повідомили у міністерстві..

У Міносвіти зазначають, що для реєстрації на іспит необхідно створити електронний кабінет та подати заявку в електронній формі. Детальний алгоритм опублікують згодом.

У іспиті буде 20 завдань з основ Конституції України та 25 завдань з історії.

Для забезпечення прозорості  іспит фіксуватимуть на відео. У разі успішного складання учасники отримають відповідні сертифікати.

Нагадаємо, раніше голова МЗС України заявив про гостру необхідність запровадження множинного громадянства

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті