У Хмельницькій області російська ракета влучила по військовому об'єкту

Одна з крилатих ракет, які росія запустила в ніч на 29 травня по Хмельницькій області, влучила у військовий об'єкт, - повідомляє ОВА.

"Вночі російські війська вдарили по об'єктах Хмельниччини. Один з них –  військовий. На даний момент тривають роботи з локалізації пожеж на складах паливно-мастильних матеріалів та зберігання бойових матеріальних цінностей", - йдеться в повідомленні. 

Зазначється, що внаслідок атаки виведено з ладу п’ять літальних апаратів. Розпочаті відновлювальні роботи злітно-посадкової смуги. 

Дані щодо постраждалих уточнюються.

Як повідомлялося, сьогодні вночі та вранці російські окупанти атакували територію України з повітря, випустивши десятки цілей. Українським засобам ППО вдалося ліквідувати більшість із них.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті