У Херсонській ОВА спростували чергову російську ІПСО

Інформація про можливий "наступ" росіян на правобережну Херсонщину є фейком. Про це пише Херсонська ОВА 10 квітня.

"Росія вчергове поширює ІПСО про можливий "наступ" на правобережну Херсонщину. Як і в усі минулі рази, коли окупанти поширювали подібну дезінформацію, вони знову брешуть. ...На Херсонщині на загарбників чекає тільки смерть. Як на правому, так і на лівому березі", - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що ситуація в області - під повним контролем Сил оборони України. 

"Наші воїни готові дати відсіч ворогу. Краще не панікувати, а допомагати нашим відважним Захисникам і Захисницям", - пише ОВА.

Раніше було спростовано фейк про те, що "російські війська готуються до масованого наступу на Сумщину".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті