У Херсоні отримали поранення двоє людей, які перебували на вулиці під час обстрілу

Дві людини отримали поранення внаслідок російських обстрілів Херсона вранці 12 грудня. Про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Близько 7:00 війська РФ з окупованого лівобережжя обстріляли центральну частину міста. Внаслідок цієї атаки було поранено 29-річного чоловіка. Ще один травмований – чоловік 54 років, який на момент атаки росіян на Корабельний район перебував на вулиці.

Обох постраждалих доправлено до лікарні.

Загалом за добу по Херсонській громаді ворог ударив 32 рази, використав для цього 128 снарядів. Ураження зафіксовані у Херсоні, Садовому, Антонівці, Придніпровському та Зеленівці.

Як повідомлялося, на Херсонщині через ворожі обстріли загинула одна людина.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Всі статті