У Харкові вибух. Відомо про одного пораненого цивільного

Окупанти сьогодні ввечері, 21 квітня, обстріляли Харків. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов у своєму ТГК.

"У Харкові було чутно вибух. Попередньо - на околиці міста. За інформацією, що потребує уточнення, є мінімум один постраждалий", - пише він.

Згодом Терехов уточнив, що Інформація про пораненого підтвердилася - "цивільний, стан середньої важкості, постраждали ноги від уламків".

Також начальник Хаківського гарнізону генерал Сергій Мельник ("Марсель") повідомив: "Російські воєнні злочинці вчергове завдали удару по місту Харків. І знову жертвою терору став цивільний 19 річний харківʼянин, який отримав поранення. Наразі хлопець знаходиться під наглядом медиків".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті