У Харкові внаслідок ракетного удару росіян померла від поранень заслужена артистка України Вікторія Тимошенко

84-річна колишня акторка Харківського академічного драматичного театру Вікторія Тимошенко померла в лікарні від поранень, які отримала внаслідок ракетного удару Росії по Харкову 2 січня.Про смерть артистки повідомили 4 січня у Харківській обладміністрації.

"Серце 84-річної жінки зупинилося у лікарні 4 січні. Вікторія Тимошенко закінчила театральну студію при Дагестанському державному театрі м. Махачкали в 1960 році. Через 8 років почала виступати на харківській театральній сцені", — йдеться у повідомленні.

Акторка була на пенсії, востаннє виходила на сцену близько 10-15 років тому, розповів у коментарі для "Суспільне Харків" режисер драмтеатру Сергій Москаленко.

"Знаєте, що найжахливіше, в чому зла усмішка долі? Вона все життя пропрацювала в театрі російської драми. Ніби популяризуючи російське слово, в результаті загинула від російської ракети. Це просто жах якийсь", — сказав Москаленко.

Квартири у будинку по проспекту Незалежності видавали акторам театру Шевченка і театру Пушкіна, пояснив режисер.

2 січня росіяни нанесли ракетний удар по Харкову.  Внаслідок ракетних ударів загинула 91-річна жінка, відомо про 62 поранених.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті