Прокурорка, її чоловік і троє їхніх дітей згоріли живцем вдома через російський обстріл Харкова: для ідентифікації їхніх тіл проводять ДНК-експертизу

В одному з будинків Харкова згоріла родина з п'яти людей - подружжя та троє синів, наразі для іентифікації тіл роблять ДНК експертизу. Про це повідомили начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов на Національная поліція України в Телеграм 10 лютого.

"В одному з приватних житлових будинків внаслідок пожежі загинула вся родина з 5 людей: чоловік з дружиною та троє їхніх дітей (семирічний, чотирирічний та семимісячний хлопчики)", - написав Синєгубов. 

"Харків. На фото - матір загиблого внаслідок удару чоловіка. Вона втратила сина, невістку та трьох маленьких онуків. Відранку жінка на місці трагедії та вже здала аналіз для ДНК-дослідження. Це важливо, адже тільки так ми зможемо стовідсотково сказати, чиї саме тіла дістали з будинку. Всі вони дуже обгорілі", - повідомила Нацполіція, розмістивши фото матері загиблого.

Зазначається, що слідчі вже відшукали рідного брата 35-річної жінки. Для родичів це страшний удар, брат також здав свої зразки, щоби допомогти в точній ідентифікації. Відібрали ДНК і у сина загиблого подружжя. Ідентифіковуватимуть тіла за допомогою ДНК-апарату ANDE та молекулярно-генетичної експертизи.

"Родичі загиблої сімʼї розповіли, що вже пізніше побачили, що майже весь час між першим та другим вибухами родина була на зв'язку. І чоловік, і дружина намагалися з кимось зв'язатися. Потім зв'язок з ними зник", - пише також Нацполіція.

Як уточнює ТСН, мова йде про родину 35-річної прокурорки Ольги Путятіної.

"Внаслідок цинічної атаки держави-агресора по Харкову загинула прокурор Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Путятіна Ольга Сергіївна, її чоловік та троє їх синів. Старшому Олексію було 7 років, середньому Михайлу ' майже 4. Найменший - Павло, йому було лише 10 місяців. Сімʼя опинилася заручником вогню всередині свого ж будинку. Ользі Сергіївні було 35 років. Вона працювала в органах прокуратури Харківської області з червня 2012 року. На цей час перебувала у декретній відпустці", - пише ТСН.

Раніше повідомлялось, що в Харкові внаслідок ударів окупантів загинуло семеро людей, у тому числі троє дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті