У Харкові пролунали вибухи - соцмережі

У п'ятницю, 2 червня, у Харкові пролунали звуки вибухів. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, а також кореспонденти "Суспільного".

"У Харкові чути звуки вибухів", - заявили журналісти.

У соцмережах повідомляють, що вибухи було чути в передмісті. При цьому сирени повітряної тривоги зазвучали через кілька хвилин після прильотів.

Також Telegram-канали повідомляють, що причиною вибухів, можливо, стали балістичні ракети. Водночас офіційних коментарів від влади міста та області поки не надходило.

Міський голова Ігор Терехов і голова ОВА Олег Синєгубов повідомлять про наслідки вибухів пізніше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни завдали 14 ракетних ударів по Києву і Харкову.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті