У Харкові після удару рашистів вночі кількість загиблих зросла до 6 - прокуратура

Прокуратура Харківщини повідомила про збільшення загиблих в наслідок удару російської армії сьогодні вночі, з 30 на 31 травня, до 6 людей. Про це відомство пише на своїй сторінці у ТГК.

"Кількість загиблих зросла до 6", - йдеться у повідомленні.

Раніше прокуратура повідомляла про масовану ракетну атаку росіян по Харкову із застосуванням тактики «повторного удару».

"За даними слідства, 30 травня з 23:45 по 00:15 наступного дня ворог завдав масовані ракетні удари по житловому масиву Новобаварського району м. Харкова. Одна з ракет влучила у пʼятиповерховий житловий будинок. Зруйновано три поверхи підʼїзду. Виникла пожежа. Ще чотири ракети влучили неподалік будинку. Пошкоджено щонайменше 25 житлових будинків, магазин, приміщення швейного цеху", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що всі 5 ударів по Новобаварському району ЗС РФ завдали з проміжком часу. Після перших атак на місце одразу виїхали поліцейські та медики. Поліцейська отримала поранення, авто швидкої медичної допомоги пошкоджено. 

Всього поранено 25 людей, серед них 11-річний хлопчик і дівчинка 12 років. 

Попередньо, ворог застосував по місту ракети С-300/С-400 з території Бєлгородської області РФ.

"Прокурори та слідчі поліції продовжують документувати наслідки чергового російського терору по Харкову", - зазначає відомство.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті