У Харківській ОВА повідомили, скільки в середньому годин на добу тривають в області повітряні тривоги

Повітряні тривоги у Харківській області тривають у середньому по 16 годин на добу, що ускладнює роботу місцевому бізнесу. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов у ефірі телемарафону.

"Робота для бізнесу ускладнюється через безперервні повітряні тривоги — у середньому по 16 годин. Також діють графіки відключення електроенергії. Постійно комунікуємо з нашими торговельними мережами, щоб зберегти їхню присутність на території області", - зазначив він.

Синєгубов додав, що росіяни продовжують завдавати ударів по цивільній інфраструктурі регіону та бити по населених пунктах.

Також через дії окупанта без електропостачання залишається близько 50 тис. населення області.

Голова ОВА зазначив, що відповідні служби відновлюють подачу світла, однак ці роботи ускладнюються через близьке розташування населених пунктів до кордону з РФ.

Як повідомлялося, на Харківщині під російський обстріл потрапив автомобіль "швидкої". 

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті