У Харківській області бетонні «зуби дракона» звалені на купу - лінію оборони з них так і не побудували - DeepState

У прикордонному селі Липці Харківської області на узбіччі повалено до купи тисячі бетонних пірамід, з яких мали побудувати загороджувальну лінію. Про це пише український аналітичний проєкт DeepState.

«Про інженерно-фортифікаційну підготовку Харківщини. На фотографіях - околиці Липців і подарунок від українських платників податків для ворога. За словами бійців, ці загородження лежать без діла з літа 2023 року", - ідеться в повідомленні.

На фото, що підтверджують цю інформацію, видно, що «зуби дракона» лежать хаотичними купами біля дороги і, звісно, ніяк не можуть заважати просуванню російської техніки.

«Не робитимемо висновків, нехай їх зробить комісія, яка розглядатиме сумлінність підрядників, які зводили оборонні споруди, і відповідальних осіб, які мають здійснювати контроль», - ідеться в повідомленні DeepState.

Як повідомлялося раніше, 10 травня на Харківському напрямку розпочався масований наступ противника. Підрозділи українських захисників вимушено відступають на «більш вигідні позиції». Російські пабліки повідомляють, зокрема, що російські війська штурмують останній опорний пункт ЗСУ на північних підступах до Липців.

 

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті