У ГУР розповіли, куди подівся екіпаж із потопленого "Цезара Кунікова"

Більшість екіпажу російського ВДК "Цезар Куніков", який було знищено у Чорному морі, не змогла врятуватись.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника Головного управління розвідки України Андрія Юсова.

"За попередньою інформацією, більшості екіпажу ВДК "Цезар Куніков" не вдалось врятуватись. Корабель перевозив вантаж - боєкомплект. "Цезар Куніков" знищений повністю, він затонув і не підлягає відновленню", - розповів він.

За словами Юсова, вибухи, про які заявляли очевидці під час проведення операції по знищенню судна, могли бути в тому числі вибухами боєкомплектів на борту корабля.

"Про додаткові уражені цілі ми поки не повідомляємо", - заявив Юсов.

Нагадаємо, 14 лютого Генштаб ЗСУ офіційно підтвердив знищення російського корабля "Цезар Куніков".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті