У ГУР прокоментували вибух на електропідстанції, яка живить оборонні заводи в російському Єкатеринбурзі

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України заявили, що вибухи в росії є "відповідальністю самої Росії". Про це, коментуючи інформацію про вибух на електропідстанції в Єкатеринбурзі, сказав представник ГУР Андрій Юсов в ефірі "Єдиних новин" 2 березня.

"У Росії продовжується деградація інфраструктури. Те, що вибухає в Росії, - відповідальність влади самої Росії", - сказав Юсов.

При цьому він підкреслив, що "...на цій території справді є небайдужі громадяни, які не можуть миритися з путінською диктатурою і роблять усе, щоб власну країну звільнити швидше у єдиний законний спосіб - збройної боротьби проти кривавого путінського режиму".

Раніше повідомлялось, що в Єкатеринбурзі вибухнула підстанція, яка обслуговує оборонні заводи РФ.

Раніше також у Бєлгородській області РФ заявили про атаку БПЛА, два села опинилися без світла.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті