У ГУР повідомили, скільки військових РФ перебуває в Україні

Російська Федерація зосередила на території України більше 420 тисяч військовослужбовців. Їх кількість не включає Росгвардію та інші силові структури, які забезпечують окупаційну владу.. Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР) Вадим Скібіцький,  повідомляє "Інтерфакс-Україна" 10 вересня. 

"РФ зосередила на наших тимчасово окупованих територіях та на Кримському півострові понад 420 тисяч військовослужбовців. Це, якщо не брати до уваги Росгвардію, інші структури, спеціальні підрозділи, силові структури РФ, які забезпечують окупаційну владу на наших територіях", - розповів Скібіцький.

За словами заступника голови ГУР, за більше ніж півтора року війни росія так й не досягла стратегічної мети щодо повної окупації території України. Зокрема терористи мали й інші цілі, наприклад, повна окупації Луганської та Донецької областей.

"І саме зараз, на сьогоднішній день, найбільш активні бойові дії РФ проводить, по суті, на двох напрямках – Куп'янськ-Лиман, і це Мар'їнка-Донецьк, для того, щоб виконати бодай якесь завдання та повністю вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької області”, - пояснив Скібіцький.

Нагадаємо, у ISW вказали напрямки, де вдалося просунутися ЗСУ. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті