У ГУР попередньо впізнали окупанта, який стратив полоненого українця на відео - Лубінець

Українська розвідка попередньо встановила особу окупанта, який на відео стратив військовополоненого. Про це 13 квітня повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на уповноваженого з прав людини Дмитра Лубінця.

"За їхніми припущеннями, вони приблизно знають, хто це зробив, у якій місцевості і хто безпосередньо в цьому брав участь, зокрема, хто безпосередньо був виконавцем", - заявив омбудсмен.

З такою заявою Лубінець виступив після спілкування з представниками ГУР. При цьому він не став уточнювати - чи мають стосунок до страти "вагнерівці". Це пов'язано з тим, що омбудсмен не уповноважений розкривати додаткові деталі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на відео з відрізанням голови полоненому українцю перебували "вагнерівці".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті