У ГУР попередньо впізнали окупанта, який стратив полоненого українця на відео - Лубінець

Українська розвідка попередньо встановила особу окупанта, який на відео стратив військовополоненого. Про це 13 квітня повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на уповноваженого з прав людини Дмитра Лубінця.

"За їхніми припущеннями, вони приблизно знають, хто це зробив, у якій місцевості і хто безпосередньо в цьому брав участь, зокрема, хто безпосередньо був виконавцем", - заявив омбудсмен.

З такою заявою Лубінець виступив після спілкування з представниками ГУР. При цьому він не став уточнювати - чи мають стосунок до страти "вагнерівці". Це пов'язано з тим, що омбудсмен не уповноважений розкривати додаткові деталі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на відео з відрізанням голови полоненому українцю перебували "вагнерівці".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті