У ГУР підтвердили, що на сьогодні готувався обмін полоненими між Росією та Україною

На сьогодні дійсно між Росією та Україною готувався обмін полоненими. Про це розповів представник ГУР Андрій Юсов у коментарі "Радіо Свобода".

"Але я можу констатувати, що запланований на сьогодні обмін поки що не відбувається", - зазначив він.

Інформація про те, що військовополонені могли перебувати в літаку Іл-76, який упав у Бєлгородській області, озвучена російською стороною, зараз перевіряється.

Він не уточнив, чи могли українці перебувати на боту Іл-76, який розбився в Бєлгородській області в середу. 

Як повідомлялося, російська пропаганда стверджує, що борт, який зазнав аварії, етапував українських військовополонених для обміну. Низка ЗМІ та експертів говорить про те, що Іл-76 здійснював рейс з Ірану в бік Москви і міг перевозити зброю для війни проти України. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті