У Грузії силовики затримали бійця, який повернувся з України, де воював у ЗСУ

Міністерство внутрішніх справ Грузії підтвердило затримання Надіма Хмаладзе, який воював в Україні на боці ЗСУ. Про це 9 березня повідомила грузинська служба Радіо Свобода.

За інформацією адвоката, Хмаладзе прибув до Тбілісі 6 березня. На в'їзді до Грузії його без пояснень довго тримали на паспортному контролі. Уже в місті Хмаладзе зауважив за собою стеження.

«Він вважає, що це були співробітники кримінальної поліції, які пізніше затримали його», – зазначив адвокат Торніке Бакрадзе.

Хмаладзе був затриманий на площі Свободи у Тбілісі 8 березня, близько 16:00, за звинуваченням у непокорі поліції та хуліганстві.

«Ані він, ані я не бачили протоколу затримання. Йому в усній формі сказали, що йдеться про словесні образи, що важко довести – на момент затримання він не міг скоїти злочин, він давав інтервʼю журналісту», – розповів адвокат.

Надім Хмаладзе одним із перших грузинських добровольців вирушив до України та брав активну участь у бойових діях проти росії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті