У громадах окупованої Луганщини Росгвардія шукає родичів українських військових та силовиків

Представники Росгвардії та російської поліції шукають серед місцевих жителів на окупованій території Луганської області родичів українських військових і працівників силових структур. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов у ефірі телемарафону 21 листопада.

Так, до громад Луганщини, наближених до кордону з РФ, зокрема Міловської, прибули підрозділи Росгвардії та поліціянтів з Московської області.

"Вони перевіряють документи місцевого населення, виявляють колишніх українських громадян, а також тих, хто має родичів в українських силових структурах", - сказав Ковальов.

Він додав, що  окупанти продовжують рейди по будинках місцевих мешканців. У разі, коли загарбники приходять до квартири та не застають вдома господарів, то повертаються вночі і займаються мародерством. 

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині змушують населення перереєструвати земельні паї за законами РФ.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті