У Генштабі ЗСУ повідомляють про нові успіхи поблизу Роботиного

Українські військові досягли нових успіхів на двох ділянках Мелітопольського напрямку. Про це на брифінгу в Military Media Center 12 вересня повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов.

"Мали успіх в районах південніше та південно-східніше Роботиного, закріплюються на досягнутих рубежах", - сказав речник.

Разом з тим, за його словами, російські війська намагаються відновлювати свої підрозділи, продовжують штурмові дії на позиції українських військ.

Ковальов додав, що протягом доби Сили оборони відбили понад 10 атак в районах Роботиного та Новоданилівки Запорізької області.

Як повідомлялося, ЗСУ звільнили 4,8 кв. км на Таврійському напрямку та мали успіх на ділянці Роботине – Вербове.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті