У Генштабі заявили, що окупанти, які зайшли у Дачне на Дніпропетровщині, були знищені

Генеральний штаб ЗСУ відреагував на інформацію про можливу окупацію села Дачне, що на Дніпропетровщині, заявивши, що ворог, який туди зайшов, був знищений. Про це йдеться у заяві Генштабу.

Раніше низка Telegram-каналів заявила про те, що російські війська змогли перетнути адміну межу із Дніпропетровщиною та окупували село Дачне. Про це також заявляв Інститут вивчення війни.

Про начебто захоплення Дачного також повідомляла 114 мотострілецька бригада 51 армії збройних сил РФ

У Генштабі ЗСУ заявили, що українські підрозділи продовжують стримувати натиск російських окупантів, які не полишають спроб перетнути адміністративну межу Донецької і Дніпропетровської областей, однак успіху в цьому не має.

«Кілька днів тому одна з невеликих розвідувальних груп противника змогла проникнути в межі населеного пункту Дачне, що на території Дніпропетровщини. Загарбники встигли сфотографуватися з російським триколором, однак це була остання їхня активність: українські воїни знищили окупантів», — розповіли військові.

У Генштабі також додали, що в одному з наступних штурмів двоє російських військовослужбовців на цьому напрямку потрапили в полон до українських морських піхотинців.

У Генштабі наголосили, що інформація про створення плацдарму на Дніпропетровщині не відповідає дійсності.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті