У Генштабі роз’яснили, як запропонувати свій винахід для потреб ЗСУ

У Генштабі ЗСУ роз’яснили, як запропонувати свій винахід для потреб української армії. Про це розповів представник Центрального воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Володимир Коцюруба на брифінгу, присвяченому механізму оцінки та впровадження винаходів та інновацій, які застосовуються в секторі безпеки та оборони 4 травня.

"Для реалізації концепції інноваційної діяльності ЗСУ створено управління інноваційних проектів", – зазначив Коцюруба

Він розповів, що механізм працює таким чином.

Будь-яка фізична або юридична особа може подати свою ідею, свій проєкт на дві платформи: або на Brave 1, або на VIP (Verification of Innovation Projects), що є платформою Генерального штабу ЗСУ.

Потім, протягом однієї-двох діб, створюється експертна комісія, яка оцінює проєкт.

Якщо проєкт отримує "низький" або "середній" рівень, то, за допомоги представників Генерального штабу ЗСУ, здійснюється супроводження і налагоджується взаємодія з Фондом розвитку інновацій. Після цього Фонд приймає рішення стосовно виділення гранту для підтримки інноваційного проєкту.

Якщо проєкт отримує "високий" рівень, то він надсилається на платформу "Акселератор" Міністерства оборони України, де здійснюється його подальше супроводження через компанію "Укроборонпром". Надалі приймається рішення щодо постачання зразка озброєння для потреб ЗСУ.

Зазначається, що вже з наступного понеділка будуть розглядатися перші 20 проєктів.

Раніше повідомлялось, що "Укроборонпром" передав ЗСУ нові партії артилерійських і танкових снарядів 11 квітня.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті