У Франції журналіста, який загинув в Україні, нагородили найвищою нагородою

Президент Франції Еммануель Макрон нагородив журналіста Армана Солдіна, який загинув в Україні, найвищою державною нагородою. Про це 14 липня повідомляє France24.

Повідомляється, що указ про присвоєння журналісту ордена кавалера Почесного легіону, Макрон підписав 13 липня. Цей орден є найвищою державною нагородою Франції.

"Завдяки своїй силі характеру, своїй подорожі та драйву Арман Солдін втілив пристрасть вашої редакції - пристрасть доносити правду, розповідати історії та збирати свідчення. Це була пристрасть до справи: обов'язку інформувати", - написав Макрон у своєму листі агентству AFP.

Нагадаємо, що Арман Солдін загинув у травні під Бахмутом унаслідок російського обстрілу.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті