У Франції визнали ракетний удар по Дніпру військовим злочином

Франція засудила ракетні та безпілотні удари РФ по Києву, Дніпропетровщині та Харківщині і назвала їх воєнним злочином. Про це 26 травня повідомили у прес-службі МЗС Франції.

"Ці удари знову були навмисно спрямовані проти цивільних об'єктів, включно з лікарнями в Дніпрі, що є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права. Як неодноразово наголошувала міністр Європи та закордонних справ Катрін Колонна, ці неприпустимі дії являють собою воєнні злочини і не можуть залишитися безкарними", - повідомили у пресслужбі.

Також там зазначили, що Париж надаватиме підтримку судовим органам України та Міжнародному кримінальному суду, щоб боротися з безкарністю за такі злочини. Зокрема Франція й надалі допомагатиме нашій країні як на військовому, так і на гуманітарному рівні, доти, доки це необхідно.

Нагадаємо, що за попередніми даними, внаслідок російського ракетного удару загинуло двоє людей, понад 20 осіб дістали поранення.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті