У ФБР підозрюють, що епідемія коронавірусу була спровокована Китаєм

Директор Федерального бюро розслідувань США Крістофер Рей заявив, що коронавірус, "швидше за все", був спровокований витоком із лабораторії в Китаї. Про це він повідомив в інтерв'ю каналу Fox News, повідомляє ЛІГА.

За його словами, ФБР вже давно вважає, що причиною пандемії, "ймовірно, є потенційний інцидент у лабораторії у китайському Ухані"."Тут йдеться про потенційний витік з лабораторії, яку контролює китайський уряд", — сказав Рей.

Він зазначив, що режим КНР робить все можливе, щоб заплутати роботу США та іноземних партнерів.

"ФБР має фахівців, які зосереджені на небезпеці біологічних загроз, які включають такі речі, як нові віруси, такі як COVID. Китайський уряд намагається заблокувати розслідування походження коронавірусу", — заявив директор ФБР.

Як повідомлялося, у листопаді минулого року в Китаї було побито рекорд нових випадків Covid-19

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті