У ДТЕК за тиждень відновили електропостачання понад 114 тис. абонентів у трьох областях України

Енергетики операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 1 до 7 липня повністю або частково відновили електропостачання 93 населених пунктів і повернули електрику до осель понад 114 тис. родин Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей, знеструмлених через ворожі обстріли. Про це у ДТЕК повідомили 10 липня.

"Найбільше відновлень - на Донеччині, де ситуація залишається вкрай важкою. Незважаючи на постійні обстріли, ракетні та авіаудари, енергетикам вдалося за тиждень повернути світло в домівки 73,5 тис. родин прифронтового регіону", - йдеться у повідомленні.

Регулярних ворожих обстрілів зазнає також Дніпропетровська область, де з 1 до 7 липня вдалося відновити енергопостачання для 36,3 тис. сімей, знеструмлених через ворожі обстріли. Найбільше - на півдні області, наближеній до зони бойових дій.

Крім того, 5 липня енергетики повернули світло в оселі понад 4 тис. родин Одеської області, знеструмлених через чергову ворожу атаку. Протягом кількох годин фахівці заживили клієнтів резервними лініями.

"Від початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже 12,8 млн сімей Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР енергохолдингу обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

Нагадаємо, у "ДТЕК" заявили, що у червні відновили електропостачання 341 тис. абонентів у чотирьох областях

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті