У "ДТЕК" підключили об'єкти критичної інфраструктури на півдні Одеси

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання об'єктів критичної інфраструктури на півдні Одеси, що надасть змогу налагодити подачу води і тепла жителям. Про це компанія ДТЕК повідомила у Телеграм.

"До кінця доби в будинках одеситів і жителів Одеського району з'явиться вода і тепло", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають аварійні ремонтні роботи на магістральних енергетичних об'єктах. Ситуація залишається складною. Використовуються екстрені відключення.

Нагадаємо, 17 листопада російська армія обстріляла теплоелектростанції ДТЕК, інаслідок чого обладнання станцій було пошкоджене. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті