У ДСНС показали, як евакуйовували мешканців Покровського району на Донеччині протягом вихідних

На Донеччині впродовж вихідних з прифронтового с. Новоселівка Перша та смт. Желанне Покровського району рятувальниками групи "Фенікс" евакуйовано 5 людей, з них – 1 дитина. Про це повідомляє ДСНС України у Телеграм 26 лютого.

"Також у Покровському та Бахмутському районах під час евакуації співробітниками Служби порятунку надано допомогу 30 людям, з них четверо – діти", - повідомили у ДСНС.

Як повідомлялося, з п'яти населених пунктів Мар'їнської громади евакуювали всіх дітей. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті