У Донецьку "завели справу" на декана "ДЮА" Грабельникова - за хабарі

У квазіутворенні "ДНР" завели "кримінальну справу" за хабарі на декана "Донецької юридичної академії" ("ДЮА") Володимира Грабельникова, звинувачують у хабарництві. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж 21 серпня.

Нібито ще 2021 року одна заочниця хотіла отримати заліки з предметів і готова була віддати за це 32 000 рублів. 

Повідомляють, що Грабельников через посередників отримав від неї суму і вирішив питання. Потім про це дізналися в "СК РФ по ДНР". 

"Зараз студентка сидить під підпискою про невиїзд. Тепер прийшла черга декана: його теж відправили під підписку", - йдеться в повідомленні.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті