У Донецьку взялися відновлювати Путилівський міст, який підірвали, коли злякалися наступу ЗСУ

«Міст, який підірвали ми самі, але це був вимушений захід, інакше був би прорив у саме місто Донецьк», - так розпочинається сюжет місцевих пропагандистів 14 березня про початок очищення території Путилівського мосту, що розташований на в'їзді в Донецьк з боку ДАПу.

«Капітальний ремонт Ясинуватського шосе і Путилівського мосту - перший етап відновлення західного обходу столиці республіки. Уже завершено розмінування 6 км придорожньої смуги. Демонтують зруйновані штучні споруди, триває очищення смуги від чагарників і дерев, корчування пнів», - ідеться в сюжеті.

Другий етап передбачає капітальний ремонт федеральної траси Р-150, яка з'єднає окуповані Донецьк з Луганськом і російським Бєлгородом. 

Як повідомлялося, у «ДНР» розпочали проєкт із капітального ремонту західного обходу Донецька.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті