У Донецьку восьмий день немає води в одному з центральних районів. Кажуть, подачу з російського Дону припинено

У Калінінському районі окупованого Донецька жителі скаржаться, що залишаються без води вже восьмий день поспіль. При цьому підвозу води до будинків також немає. Про це донеччани пишуть у соцмережах 4 грудня.

"Живу на Шевченка, води немає вже понад тиждень", - нарікають у місцевих пабліках.

Така сама ситуація в будьонівському районі. Велика частина району сидить без води. Адміністрація району не реагує на звернення громадян і весь час відписуються, що роботи тривають і воду подають в обмеженій кількості, але водночас її немає взагалі!", - пише мешканка Донецька.

Як повідомлялося, у травні 2023 року окупанти побідно відзвітували про запуск водогону Дон - Донбас, завдяки чому змогли збільшити періодичність подачі води в Донецьк - раз на дві доби, а не три, як було раніше.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті